Wybrane wpisy

Wpis

Pokemony na paznokciach. Paznokcie z pokemonami. Pokemonnails - nowy trend w zdobieniu paznokci. Zdjęcia.

Kiedy gra PokemonGo, czyli gra w pokemony na telefonie uzależniła znaczną część społeczeństwa, można było przewidzieć, że pokemony trafią również do innych sfer naszego życia: na koszulki, kubki, power banki, czy paznokcie. Szczególnie ta ostatnia sfera czyli paznokcie z pokemonami nie mogła mi umknąć. Ponieważ momentami takie paznokcie przypominają małe dzieła sztuki. Zresztą same zobaczcie. Jeśli zastanawiacie się jak namalować pokemony na paznokciach, myślę że w tym wpisie znajdziecie wskazówki i inspiracje. Przyszedł czas na Pokemonnails GO .


 
 


> Niebieskie paznokcie. HIT - galeria najpiękniejszych paznokci.
> Czy lampa do utwardzania paznokci szkodzi zdrowiu? FAKTY
PolishMountain to jest obrzydliwe - zobacz zdjęcia.
> Szczotkowanie ciała na sucho krok po kroku. Efekty szczotkowania ciała.
> Ampułki na porost włosów. Czy one faktycznie działają?

 


Pokemony na paznokciach - zdobienia paznokci.

 
Zdjęcia paznokci pochodzą z aplikacji instagram. Ja Was serdecznie zapraszam do śledzenia mojego profilu na instagramie - basiasmoter. Jestem również na Facebooku - Basia Smoter Blog - jeśli chcesz być na bieżąco z trendami, nowościami i poradami - musisz polubić. Są kobiety, które lubią tradycyjne paznokcie w jednym kolorze. Są też Panie, które jak widzą zdobienia na paznokciach wpadają w zachwyt. Ten wpis jest zdecydowanie dla miłośniczek wzorków i rysunków na paznokciach oraz pokemonów.
 

pokemony na paznokciach

pokemony na paznokciach

paznokcie z pokemonami

paznokcie z pokemonami

paznokcie pokemony

paznokcie zdobienia pokemony

pokemon go na paznokciach

jak zrobić pokemona na paznokciach

pokemonowe paznokcie

pokemony na paznokciach zdjęcia

paznokcie z pokemonami zdjęcia

różne pokemony paznokcie

galeria paznokci pokemony

zdobienia paznokci z pokemonami

pokemonnails

  

Pikachu na paznokciach.

 
Jako dziecko oglądałam bajkę o pokemonach :) Wtedy to pikachu był chyba głównym pokemonem w bajce. W zdobienia również króluje pikachu na paznokciach i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ w brew pozorom motyw pikachu jest bardzo łatwo odtworzyć. Jak zrobić pikachu na paznokciach?Same zobaczcie, praktycznie wystarczy żółty i czarny lakier do paznokci i troszkę skupienia. Pikachu krok po kroku na paznokciach to na początku żółta plama, a później powstaje czarny obrys. To co pika pika? :)
 

jak namalować pikachu na paznokciach

paznokcie z pikachu
pikachu na paznokciach
paznokcie zdobienia pikachu

    


Pokeball na paznokciach.

 
Wiecie, że teraz mnóstwo ludzi szuka power banków w kształcie pokeballa? Muszę przyznać, że to fajny gadżet, mi pokeballa przypomina mój czerwony Eos, którego dostałam ostatnio w paczce z prezentami od polskiego Eos Teamu, mogliście zobaczyć go na zdjęciu na Fanpage Basia Smoter Blog - tam zawsze są jakieś newsy, więc wpadajcie lajkujcie i zostańcie ze mną:) A jeśli nie wiesz gdzie kupić power bank w kształcie powerbolla podpowiadam - sprawdź allegro ;)
 

pokeball na paznokciach

pokeball power bank

pokeball na paznokciach zdjęcia
    
 

Jak namalować pokemony na paznokciach?

 
Pokemony na paznokciach krok po kroku. Krótką instrukcję na temat tego jak namalować pokemony na paznokciach przedstawiają poniższe zdjęcia. A czy Ty masz już swoje pokemony? Ja przyznam szczerze, że nawet tej aplikacji sobie nie instalowałam. Nie wiem, nie pociąga mnie to - chyba już jestem za stara, ale jestem ciekawa czy Wy - moi czytelnicy gracie w pokemony? Ile czasu dziennie na tą aplikacje poświęcacie?
 

jak namalowac pokemony na paznokciach

pokemony na paznokciach krok po kroku
 

1 komentarz:

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter