Wybrane wpisy

Wpis

Nie możesz zdecydować się na jeden kolor lakieru? Zobacz co przy takim dylemacie robią amerykanki :) HIT czy KIT? PolishMountain - galeria, zdjęcia

Bardzo często mam tak, że przy większej ilości kolorów lakierów nie mogę się zdecydować jakim kolorem pomalować paznokcie. Wtedy najzwyczajniej w świecie moje manicure ma kilka kolorów: albo maluję każdy paznokieć innym kolorem, albo wykonuje ombre na paznokciach. Ale nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby malować paznokcie w stylu Polish Mountain. Każda warstwa paznokcia w innym kolorze. Jak to skomentować? Szaleństwo? a może to ja nie nadążam za trendami.

PolishMountain zdjęcia 
 

Tak się już przyjęło na blogu, że znajdujecie tu masę inspiracji m.in paznokciowych. Musiałam więc Wam pokazać najnowszy trend jaki spotkałam - o ile to można nazwać trendem :) Mam nadzieję, że nie okaże się ten sposób malowania paznokci HITEM bo ja sobie nie wyobrażam procesu suszenia tych paznokci. To jest chyba kolejny dowód na to, że nie warto podążać ślepo za trendami, bo niechcący możemy zrobić z siebie osoby niekoniecznie pozytywnie postrzegane - mam nadzieję, że tym  nikogo nie urażę :) 

PolishMountain, zdjęcia - galeria


Możecie mi wierzyć, że do galerii wybrałam estetyczniejsze zdjęcia, ale jeśli jesteście wrażliwe na piękno, niekoniecznie zjeżdżajcie w dół a zobaczcie moje inne inspiracje. Im dalej w dół tym będzie gorzej, a paznokcie szału nie robią. Ale może to jest tylko moje zdanie? PolishMountain hit czy kit?

Granatowe i Kobaltowe paznokcie - HIT lata 2016 - galeria, zdjęcia
Najpiękniejsze buty na obcasie. Czółenka i sandałki
Najpiękniejsze fryzury ombre, galeria zdjęć
Warkocz dobierany, zdjęcia, galeria, inspiracje - wakacyjna fryzura, HIT lata
 
 
Zdjęcia pochodzą z aplikacji instagram, a ja Was serdecznie zapraszam do obserwacji mojego profilu - basiasmoter. Obiecuję, nie zobaczycie tam Polish Mountain ;)
 
PolishMountain paznokcie

PolishMountain nails

brzydkie paznokcie

Polish Mountain galeria


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter