Wybrane wpisy

Wpis

Niebieskie paznokcie - HIT , galeria i zdjęcia. Zdobienia paznokci na wakacje. Najpiękniejsze kobaltowe paznokcie idealne nad morze.

Dziś mam w planach zrobić sobie paznokcie. W sumie to już rano je opiłowałam i przygotowałam a jak Olafek zaśnie to się za nie zabiorę. Szperałam po Instagramie (zapraszam Was do obserwacji mojego profilu @basiasmoter) i znalazłam masę paznokciowychinspiracji. Mój nowy HIT to niebieskie a właściwie kobaltowe i szafirowe paznokcie na których już teraz mogą pojawić się letnie wzory. Zapraszam Was do galerii :) 

niebieskie paznokcie galeria
 
  
 

Niebieskie paznokcie

Kiedyś wydawało mi się, że niebieskie paznokcie ładnie wyglądają tylko na opalonych dłoniach. Jednak piękny kobalt genialnie prezentuję się na paznokciach bladych dłoni i to bez względu na to czy paznokcie są krótkie czy długie i w jaki sposób są opiłowane.
  
 
niebieskie paznokcie zdjęcia


 
 

Zdobienia paznokci

 
Zdobienia paznokci z wykorzystaniem niebieskiego lakieru lub żelu są śliczne. Genialnie są dla mnie zdobienia z wykorzystaniem stempli jak i odręcznie malowane wzorki na paznokciach. Takie zdobienia paznokci to nieraz małe dzieła sztuki. 
 
 

paznokcie zdobienia

wzory na paznokciach

kobaltowe paznokcie

letnie stylizacje paznokci

wakacyjne wzorki na paznokciach
  

 

Kobaltowe paznokcie

 
Ale nie tylko wzorki na paznokciach są śliczne. Jeśli płytka jest starannie opiłowana to nawet jednokolorowe paznokcie prezentują się oszałamiająco. Nie wspominałam Wam jeszcze o tym, ale w mojej kuchni będzie - a właściwie już jest jedna piękna turkusowa ściana. Aż się nie mogę doczekać momentu gdy się wprowadzimy :) Czy tylko ja pokochałam niebieskie paznokcie w tym sezonie? A jeśli już niebieskie to wolicie mocny i wyraźny kobalt czy szlachetny i piękny turkus? 
 
 

modne paznokcie wiosna

paznokcie z brokatem

turkusowe paznokcie

kobaltowe paznokcie
  

Poznaj moje inne inspiracje:
Czerwone buty na obcasie. Najbardziej kobiece buty świata.
Fryzury z warkoczem. Warkocz dobierany - galeria, zdjęcia.
Ombre na włosach długich i krótkich. Najpiękniejsze fryzury ombre.
TOP 5 instrukcji nakładania paznokci hybrydowych krok po kroku. 

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter