Wybrane wpisy

Wpis

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO SUN&SEA, Edyta Górniak My Choice

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO z kolekcji SUN&SEA pokazywałam Wam w ostatnim wpisie. Jeśli ich jeszcze nie widzieliście to kliknijcie <tutaj>. Pokazywałam Wam tam niebieską część kolekcji, można powiedzieć, że tą bardziej Sea. Teraz czas na Sun. Dobrze wiecie, że ta kolekcja bardzo mi się podoba. Idealna dla kobiet, które lubią mieć barwne paznokcie. Przy pomocy tych lakierów stworzycie również wiele wakacyjnych zdobień. I tak mnie naszło, ponieważ dawno nie było paznokci "krok po kroku", może coś razem stworzymy? Te kolorki, aż się o to proszą :). Zobaczcie same.
 


    

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO, opinie.

 
Jak wiecie ja w tych lakierach jestem zakochana po uszy. Sam fakt, że nie jest to chińszczyzna robiona nie wiadomo z czego, a produkt wytwarzany w UE i w jej standardach już mówi dużo o wysokiej jakości. Bardzo starałam się, aby kolorki na zdjęciach były jak najbardziej zbliżone do realnego odcienia i udało mi się to najbardziej w zdjęciu poniżej. Więc zerknijcie na nie i mogę śmiało powiedzieć - podziwiajcie, ponieważ jestem przekonana, że będziecie tak samo jak ja zachwycone tą kolekcją. 

opinie o chiodopro
 
jasne kolory hybryd

   

Gdzie kupić lakiery hybrydowe ChiodoPRO?

  
Lakiery hybrydowe ChiodoPRO możecie kupić w sklepie internetowym ChiodoPRO i tam też możecie sprawdzić ich dostępność oraz cenę. Wystarczy kliknąć sobie tutaj. Stacjonarnie są dostępne również w różnych sklepach kosmetycznych, więc polecam pytać. Poniżej mam jeszcze dla Was zbliżenie każdego z tych pięknych kolorków. Zerknijcie.
   

ChiodoPRO 776 Hibiskus Kiss
 
Lakier hybrydowy ChiodoPRO 776
  
ChiodoPRO 777 Sunset Beach
 
lakier hybrydowy chiodopro 777 sunset beach
  
 
ChiodoPRO 778 Lava Flow
 
 
lakier hybrydowy ChiodoPRO 778 lava flow
  
ChiodoPRO 779 Shark Bite
  
  
 ChiodoPRO 780 Tropical Tease 
 
Lakier hybrydowy ChiodoPRO 780 tropical tease
  
ChiodoPRO 781 Caribean Punch
 
lakier hybrydowy chiodopro 781 caribean punch
  
ChiodoPRO 782 Mango Coloda
 

lakier hybrydowy chiodopro 782 mango coloda
  
ChiodoPRO 783 Pineapple Lemonade
 
lakier hybrydowy ChiodoPRO 783 pineapple lemonade
   
ChiodoPRO 784 Island Freeze
   
lakier hybrydowy ChiodoPRO 784 island freeze
 
  
I to by było na tyle. Musicie przyznać, że kolory są genialne :) Dajcie znać, który kolor spodobał się Wam najbardziej. Ja już jestem niezmiernie ciekawa kolejnej kolekcji jaką wypuści ChiodoPRO :). Wy pewnie też. Więc obserwujcie bloga, ponieważ będę chciała ją Wam pokazać. Do zobaczenia, Basia
 
paznokcie hybrydowe


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter