Wybrane wpisy

Wpis

Niebieskie lakiery hybrydowe - idealne na lato i nie tylko. ChiodoPRO Sun&Sea.

Niebieskie lakiery hybrydowe są HITEM tego sezonu. Niebieskie paznokcie zobaczysz u najlepszych stylistek paznokci. Dlatego bardzo się ciszę, że w letniej kolekcji Sun&Sea ChiodoPRO sygnowanej przez Edytę Górniak pojawiło się aż tyle niebieskich odcieni. Ja tą kolekcję dostałam wczoraj i od razu stwierdziłam, że muszę Wam ją pokazać. Zaznaczę tylko, że odcienie niebieskiego "Sea" to połowa tej linii. Drugą część "Sun" pokażę Wam w kolejnym wpisie. Od razu zaznaczę, że bardzo mi się podoba, że w tej kolekcji naklejki na lakierach praktycznie idealnie odzwierciedlają kolor w buteleczce.
   

 
   

Sun & Sea ChiodoPRO. 


W tym momencie chciałam Wam podlinkować tą kolekcję i zauważyłam, że jest teraz w promocji. Więc, szybciutko póki promocja trwa polecam kliknąć w link i zrobić zakupy. A ja już teraz pokaże Wam pierwszą część kolekcji Sun&Sea od ChiodoPRO. 
     
 
opinie o lakierach hybrydowych chiodopro

  
hybrydy Edyty Górniak
  
 


Może zaczniemy od jaśniutkich, wręcz takich miętowych kolorów. By później przejść w coraz głębsze, aż granatowe tony. Bardzo starałam się by na zdjęciach odcień był identyczny jak w rzeczywistości mam nadzieję, że mi się udało, ponieważ wbrew pozorom to łatwe nie jest :). Moim pierwszym pomysłem było sfotografować każdy kolorek w taki sposób jak 767, ale żal mi było tych świetnych hybryd marnować :(. 

 
767 Sea Breeze
 
 lakier hybrydowy 767 Sea Breeze ChiodoPRO

768 Taste of Jamaica
 
  
768 Taste of Jamaica

769 Blue Ocean Cooler
 
769 Blue Ocean Cooler
 
 
lakier hybrydowy 769 Blue Ocean Cooler
   
770 Ohana Colada
  
770 Ohana Colada
 

771 Havana Beach
 
  
771 Havana Beach
 

772 Hawaian
   
  772 Hawaian
  
773 Mermaid Water
  773 Mermaid Water
 
 
774 The Hurricane 
 
774 The Hurricane
 

775 Tropical Storn
 
  775 Tropical Storn
 
    
Tak jak wspomniałam to tylko połowa kolekcji. Drugą połowę najprawdopodobniej pokażę Wam w kolejnym wpisie, więc polecam obserwować bloga i upewnić się, że lubicie Basia Smoter Blog na Facebooku, ponieważ tam informuję Was o każdym nowym wpisie. Przygotuję też dla Was najpiękniejsze zestawienia kolorystyczne dla paznokci ombre. Jesteście gotowe? Więcej w kolejnych wpisach. Przypominam też o kilku innych ciekawych artykułach. Do zobaczenia, Basia.
    

> Proste, szybkie i ładne zdobienie na paznokciach krok po kroku.
> HIT. Lakier hybrydowy świecący w ciemności.
> Zdobienie FashionART krok po kroku.

sun & sea chiodopro
 
chiodopro opinie
 
niebieskie paznokcie hybrydowe

 
 
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter