Wybrane wpisy

Wpis

Choinka. Czy choinki sztuczne mogą być ładne? Pomysły na choinkę, jodła kaukaska, biała choinka i DIY.

Jak widzieliście już moim prywatnym instagramie - basiasmoter, lub na Fanpage - Basia Smoter Blog. Wpadłam w szał świąteczny :) Zamówiłam też choinkę na Mikołaja. Mam nadzieję, że moja jodła kaukaska w doniczce nie zwiędnie do świąt przy ogrzewaniu podłogowym. Ale dziś nie o mojej choince - bo ją pewnie naoglądacie się na Instagramie i Facebooku - jeśli jeszcze Was tam nie ma to obserwujcie i lajkujcie - nawet nie wiecie jak się cieszę z każdej nowej osoby, która lubi to co robię :). Dziś o pomysłach na choinkę, ozdobach choinkowych, najpiękniejszych zdobieniach i choince DIY. Jeśli jesteście gotowe na dużą dawkę inspiracji zapraszam dalej.
 
 
   
 

Choinki sztuczne, biała choinka

 
Sztuczne choinki pomimo tego, że są sztuczne mają wielu sympatyków. Dlaczego? Są niezniszczalne i nie gubią igieł. Przyznam szczerze, że z tych wszystkich sztucznych choinek, które są teraz oferowane w sklepach - najbardziej podobają mi się choinki sztuczne na pniu i w doniczce. Biała choinka - jakoś do mnie nie przemawia, nawet gdyby była ubrana w cukierki i czekoladę, chodź ta ubrana w czerwone bombki najgorzej według mnie nie wygląda.
 

biała choinka

biała choinka

choinki sztuczne
 
 

Choinka DIY z drewna 

  
Drewniane, ręcznie robione choinki bardzo mi się podobają. Dlatego gdyby nasza jodła kaukaska uschła przed świętami zdecydowałabym się na taką pomysłową i ostatnio modną choinkę. Chodź ta stojąca drewniana choinka wygląda ciekawie, to moje serce zdobyły gałęzie i deski przymocowane do ściany w formie choinki. Ale wyobraźnia ludzi nie zna granic. Można zrobić choinkę ze zdjęć, z pluszaków, z książek, z papieru lub kartonu. Słyszałam gdzieś mądre słowa - ogranicza nas tylko wyobraźnia, a każdemu spodoba się co innego. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj pomysł na choinkę, który szczególnie się Wam spodoba - jeśli tak to koniecznie napiszcie o tym w komentarzu.  
 

choinka diy

gałęzie świąteczne

choinka

sztuczna choinka

jak zrobić choinkę

kreatywna choinka

choinka z kartonu

choinka z papieru

papierowa choinka

choinka z książek

choinka

pomysł na choinkę

choinka ubrana

jak samemu zrobić choinkę

inna choinka


dekoracje świąteczne

pomysł na choinkę

choinka led

ubieranie choinki

choinki sztuczne

spinka choinka

choinka ze światełek

choinka

dekoracja choinka


choinka na palecie

sztuczne choinki

choinka ekologiczna

choinka naturalna

choinka z desek

nowoczesna choinka

choinka bożonarodzeniowa

choinka bożonarodzeniowa
  
  

Prawdziwa żywa choinka

  
 
Prawdziwa żywa choinka to ta, którą wybrałam. Podobno jodły kaukaskie nie gubią igieł tylko usychają. Takie są opinie producentów, a jak będzie naprawdę? Sama jestem ciekawa ponieważ nigdy wcześniej z jodłą kaukaską w doniczce nie miałam do czynienia. Podobno taką choinkę z doniczki można później wsadzić do ogrodu - ciekawa jestem jak to wyjdzie w praktyce. Jak wiadomo, przy zakupie sprzedawcy nieraz "cuda na kiju" obiecują.

Żywa choinka

choinki żywe

choinka w doniczce

jodła kaukaska w doniczce

sztuczne choinki

ozdabianie choinki

żywa choinka

prawdziwa choinka

choinka bożonarodzeniowa

choinka naturalna

sztuczne choinki

choinki naturalne

najlepsza choinka

jak ubrać choinkę

białe ozdoby na choine

ozdoby na choince

czerwone ozdoby na choinkę

   

Choinka na rynku 

  
Uwielbiam udekorowane choinki w centrum miast. Wyglądają one cudownie, gdy świecą się wieczorami. Oprócz wielkiego rachunku za prąd czasami cieszą też mieszkańców i turystów swoim wyglądem. Centra handlowe, również prześcigają się w świątecznych dekoracjach. Duże bańki i światełka - czasami po prostu wygląda już kiczowato - Czy dekoracje świąteczne mogą być kiczowate? Czy nie da się z tym przesadzić?  

wielka choinka

choinka w centrum handlowym

choinka w rynku

świąteczne choinki

jak ubrać choinkę na święta

  
  

Kiedy ubrać choinkę?

 
Ja choinkę najprawdopodobniej będę ubierała już 5 lub 6 grudnia. W sobotę będziemy robić z Olafkiem pierniki i dekoracje świąteczne. Mam nadzieję że nasza choinka przetrwa do świąt. Jestem ciekawa kiedy Wy będziecie ubierać choinkę? Pamiętajcie że czekam na Was na moim instgramie - basiasmoter, oraz na Facebooku - Basia Smoter Blog. Od dziś - cały grudzień, aż do Świąt codziennie znajdziecie tutaj nową dawkę świątecznych inspiracji - więc aby ich nie przegapić, koniecznie obserwujcie bloga. Mam też dla Was kilka ciekawych linków, zerknijcie:
 

Suche skórki na twarzy. Sposób na suchy nos i czoło.
Pielęgnacja skóry zimą. Jak dbać o skórę suchą i wrażliwą. Jaki krem polecam.
Co to jest primer? Czy trzeba go używać pod hybrydy i żele?
Scholl Velvet Smooth, pilnik elektryczny wet & dry opinie, recenzja i cena.
Zostałam wyproszona z Pepco. Dlaczgo? List mojego synka do Mikołaja. 
Kiedy i jak czyścić szczotki do włosów. Super gadżet.
 


 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter