Wybrane wpisy

Wpis

Bubble Nails jak zrobić? Efekt piany na paznokciach, zdjęcia.

Bubble Nails to na chwilę obecną chyba najmodniejszy trend na naszej grupie paznokciowej. A jeśli Was tam jeszcze nie ma, a chcecie być "na czasie" to dołączcie :)  Paznokcie, pomysły, inspiracje i rady. Dołączysz? . Dlatego na szybciutko zrobiłam dla Was ten wpis w którym znajduje się m.in. instrukcja jak krok po kroku wykonać Bubble Nails na paznokciach. Mowa tutaj o niczym innym jak o efekcie piany na paznokciach :) . Wpis zawiera prace dziewczyn, które już wykonują ten efekt i chciały podzielić się tutaj z Wami swoimi pracami. Mi osobiście ten efekt na paznokciach bardzo przypomina skórę smoka, lub skórzaną torebkę. A jeśli chcesz się podzielić swoimi pracami to śmiało napisz do mnie na fanpage bloga :) . Ogólnie polecam Wam lubić i obserwować Basia Smoter Blog na Facebooku, aby zawsze być na czasie z nowinkami kosmetycznymi :) A podglądać moje życie prywatne i się ze mną zaprzyjaźnić możecie na instagramie - klik do mojego profilu. 
bubble nails zdjęcia
 

Bubble Nails - jak wykonać? Instrukcja krok po kroku.

  

Jak zrobić Bubble Nails na paznokciach? 

  
Otóż praca wydaje się bardzo prosta w porównaniu do niebanalnego efektu jaki powstaje na paznokciach z wykorzystaniem tej techniki zdobienia paznokci. 
 
Pozwolę sobie wkleić instrukcję jak wykonać bąbelkowe paznokcie. Sama ich jeszcze nie robiłam, ale może przy nakładaniu kolejnych paznokci się zdecyduje :). 
 
Instrukcja Bubble Nails krok po kroku.
 
1. Maluje lakierem - wybranym kolorem.
2. Pokrywam topem no wipe.
3. Wcieram złote lustro - lub dowolny inny pyłek. 
4. Pokrywam topem - NIE UTWARDZAMY.
5. Na mokry top kładę pianę z płynu do naczyń. Utwardzam.
8. Przecieram cleanerem i gotowe :)
     
 
Dodaje tutaj też kilka spostrzeżeń i wskazówek z naszej grupy. Pamiętajcie, że w razie pytań zawsze możecie pisać właśnie tam. <3. 

" Wyczytałam teraz że na mokrym lakierze wychodzi jeszcze intensywnie,j ale wtedy nie wiem, czy każda klientka chciałaby efekt szorstkiego paznokcia, bo w przypadku np mojej mamy jest krawcowa to odpada całkowicie. A na topie mokrym jest gładki wzorek ale może przez to nie ma takiego efektu.. Ale zaś na wzorniku jest efekt. Ja jestem początkująca tak ze wszystkiego dopiero się uczę :)
"
"Jak dasz top, to on w te dziurki się wleje i zrobi się słabszy efekt. Ale można top wetrzeć delikatnie, ale na pędzelku mieć go mało tak by pokryć minimalnie to. Bo jednak bez topu to nie wiadomo jak długo to by się trzymało. "
   

Zachęcam Was serdecznie do obserwacji Basia Smoter Blog na Fabeooku - będziecie wtedy na bieżąco z każdym nowym wpisem na blogu i trendami nie tylko tymi paznokciowymi :) . Wyślijcie mi też wasze zdjęcia z wykorzystaniem tego efektu. Chętnie pooglądam i jeśli chcecie dodam do wpisu:). Buziaki i do zobaczenia na moim instagramie (basiasmoter). Pa pa, buziaki Wasza Basia . 
 

bubble nails instrukcja

bubble nails jak zrobić

bubble nails krok po kroku

bubble nails na paznokciach

bubble nails zdjęcia

bubble nails

bąbelkowe paznokcie jak zrobić

bąbelkowe paznokcie

bubble nails zdjęcia

efekt bubble nails na paznokciach

piana na paznokciach

paznokcie z efektem skóry

piana do mycia naczyń na paznokciach
 
efekt bąbelków na paznokciach

foam effect
bubble nails

paznokcie z piany instrukcja
  
bubble nails jak zrobić

bubble nails krok po kroku

jak zrobić bubble nails na paznokciach

jak zrobić bubble nails

jak zrobić efekt piany na paznokciach

oko smoka na paznokciach

paznokcie ze wzorkiem proste


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter