Wybrane wpisy

Wpis

O czym świadczy wielkość jąder? Od czego zależy wielkość jąder? Czy wielkość jąder ma znaczenie? Opinie amerykańskich specjalistów.

O czym świadczy wielkość jąder? Od czego zależy wielkość jąder? Tak, to jest kolejny wpis w cyklu "z internetu". Czyli bierzemy pod lupę opinie amerykańskich specjalistów - bo jak powszechnie wiadomo to oni są specami od wszystkiego. We wcześniejszym wpisie przeanalizowaliśmy wygląd stopy. Kto jeszcze nie widział, to zapraszam do wpisu: Wygląd Twoich stóp zdradza Twoją osobowość. O czym świadczy wielkość dużego palca w stopie?  A my przyjrzyjmy się dziś jądrom. Dlaczego akurat jądrom? Ponieważ to taka sama część ciała jak łokieć czy brzuch. A przy okazji poruszymy ważny temat.
  
wielkość jąder
 
 

Męskie jądra - zdjęcia. Profilaktyka raka jąder.

 
Nie, nie umieszczę tu zdjęć męskich jąder:) Przypominam, że cykl wpisów "z internetu" to cykl wpisów na totalnym luzie, przy nawet minimalnej dawce dobrego humoru. Jednak w tym miejscu całkiem poważnie przypominam Panom, że bardzo ważna jest profilaktyka raka jąder bo w dalszym ciągu zbyt dużo młodych mężczyzn na niego umiera. Nie wstydźmy się o tym mówić - ważna jest kontrola własnego ciała - jeśli jądro jest powiększone, bądź jest na nim jakieś wewnętrzne zgrubnie warto iść do lekarza i nie wstydzić się tego. Nie wstydźmy się leczyć miejsc intymnych, to taka sama część ciała jak zęby, ucho, czy dłoń. 
 
 
> Jak pokonałam raka szyjki macicy. Moja historia.
> Czy bardzo boli wyrywanie zęba? Ekstrakcja ósemki.
> Niebieskie paznokcie. HIT sezonu. Galeria zdjęć.
> Szczotkowanie na sucho. Genialny sposób na pozbycie się cellulitu.
> Jak wygląda depilacja miejsc intymnych u kosmetyczki?
 
 

O czym świadczy wielkość jąder?

 
Podobno niewierność można ocenić po wielkości jąder. Otóż zbyt duże jądra świadczą o niewierności partnera i sporej ilości partnerek seksualnych. Natomiast jeśli mężczyzna ma mniejsze jadra - wystarcza mu jedna partnerka. Więc moje drogie Panie może warto już na pierwszej randce popatrzyć na jądra mężczyźnie aby ocenić czy jest on stały w uczuciach, czy potrzebuje większej ilości partnerek?
 

Czy wielkość jąder ma znaczenie?

 
TAK. Z badań przeprowadzonych nie gdzie indziej tylko w USA wynika, że mężczyźni o większych jądrach mniej niż mężczyźni z małymi jądrami opiekują się swoimi dziećmi i to u panów z mniejszymi jądrami stwierdzono większą empatie. Snując wnioski dalej możemy podejrzewać, że właściciele mniejszych "jajeczek" będą idealnymi kandydatami na mężów. A dlaczego? Empatyczny, troskliwy, opiekuje się dzieckiem, tworzy rodzinne więzi i potrzebna mu tylko jedna kobieta i to wcale nie jego matka - a żona;) A podobno problem zaczyna się dopiero wtedy gdy jajeczka są większe od penisa ;) 
 
jedno jajko większe
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter