Wybrane wpisy

Wpis

Projekt lady online odc 4 - Jak oskrobać ziemniaki? Jak wyczyścić toaletę? Kto wygra projekt Lady? Metamorfozy w Projekt Lady

Projekt Lady jak już wiecie oglądam online. Ostatnio na Fanpage Basia Smoter Blog - jeśli jeszcze Was tam nie ma koniecznie kliknijcie i polubcie, dyskutowałyśmy o tym czy jest on reżyserowany czy nie. Kto z Was oglądał 4 odcinek Projekt Lady? W nim już było wyraźnie pokazane, że nie wyrzucą "rozrywkowych" dziewczyn - bo kto by im robił akcje, które nabijają oglądalności? Oglądanie nudnych nic nie robiących lub faktycznie zmieniających się dziewczyn nie jest "fajne".
 
projekt lady online odc 4
 


Scenariusz odcinka 4 Projektu Lady. Jak ukraść alkohol? Jak oskrobać ziemniaki? Jak wyczyścić kibel?

 
Scenariusz tego odcinka był banalny. Kradzież alkoholu, nakrapiana impreza wieczorna a potem jak kopciuszki, gdy inni odpoczywają imprezowiczki muszą odpokutować swoje grzechy pracując jako sprzątaczki i czyszcząc toaletę lub jako pomoc kuchenna na zmywaku i przy ziemniakach. Przeżyliśmy w programie pierwszy raz z dziewczyną, która nigdy wcześniej nie skrobała ziemniaków. Brawo, dziewicze ziemniaczki już za nią! Ale spodobały mi się pewne słowa "mentorki" cały sens tych słów był mniej więcej taki: Nie ma takiej pracy która upokarza, są tylko takie co uczą pokory. 
 
> Projekt Lady online gdzie oglądać? Czy ten program jest reżyserowany?
> Paznokcie hybrydowe krok po kroku.
> Najlepsze paski wybielające. Jak wybieliłam zęby w domu.
> Jak zrobić pedicure w domu? 
> Rak szyjki macicy. Moja historia. Wygrałam.
 
 

 
 
Fryzura Małgorzaty Rozenek

 
Tak, to jest element Projektu Lady, który najbardziej mi się spodobał. Uwielbiam wszelkiego rodzaju warkocze: dobierane, wiązanie w kucyk, wplątane we fryzurę itd . A w programie jak to w programie, tradycyjnie były łzy, smutne historie i mentorki. Czy uważam czas oglądania projekt Lady za zmarnowany? Teoretycznie nie, bo oglądam takie głupoty zazwyczaj podczas prasowania prania a tego w ostatnim czasie mam sporo. Jestem ciekawa czy Wy oglądacie Projekt Lady? Jakie macie wnioski i opinie? Czujecie, że marnujecie czas na oglądanie takich programów? Zdjęcia we wpisie to zrzutki ekranu z player.pl. 
 
> Fryzury z warkoczami. Warkocz dobierany. Galeria zdjęć.
Przyrząd do czyszczenia szczotek do włosów. Opinie.
> Lawendowe inspiracje. Bukiet ślubny z lawendy.
> Jestem dorosła i mam trądzik. Pomocy! Dlaczego mam trądzik?
> Jak wygląda wyrwanie zęba? Ekstrakcja zęba mądrości.
 
fryzura Małgorzaty rozenek
historie w projekt lady

projekt lady online tvn

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter