Wybrane wpisy

Wpis

Jak ozdobić jajka na Wielkanoc? Najpiękniejsze wzory pisanek wielkanocnych. Dekoracje wielkanocne - Inspiracje

Wielkanoc, pisanki, ozdoby wielkanocne, króliczki, owieczki i święty spokój :) Ojj... tak ten święty spokój zdecydowanie jest najbardziej pożądany w okresie świątecznym. Lada chwila wszyscy będą się zastanawiać jak ozdobić pisanki wielkanocne, jak umalować jajka? Jak zrobić piękne dekoracje świąteczne. Od dziś na blogu zaczynamy sezon wielkanocny. Inspiracje Wielkanocne otwierają najpiękniejsze pomysły na jajka wielkanocne.

 
  

Zdjęcia inspiracji wielkanocnych pochodzą z aplikacji Instagram, przy okazji zapraszam Was do obserwacji mojego profilu (@basiasmoter) . Nie wiem jak Wy ale ja co roku mam problem - Jak ozdobić jajka wielkanocne do koszyczka? Tak aby wyglądały estetycznie i kolorowo, a nie było na nich za bardzo "nakichane". 

Biało-czarne zdobienia na jajkach

Czyli czarne wzory na białych jajkach. Chodź przyznam, że na naturalnym kolorze skorupki czarne zdobienia też wyglądają ciekawie. Tak mi teraz przyszło na myśl, może napisać na jajku wielkanocnym jakiś cytat? 


    

Pióra na jajkach

Bardzo ładny efekt na jajkach daje również motyw piór. Biało czarne zdobienia na pisankach wygląda równie pięknie gdy jest ich dużo, lub gdy element ozdoby jest drobnym detalem. Tak jak wstążka przyklejona do jajka powyżej, lub znaczki X na jajkach - niby zwykły wzór a sprawia, że jajko jest już ozdobione. Pisanka robi wrażenie a wielkich zdolności manualnych do tego mieć nie trzeba.
 

Złote jajka wielkanocne

Obok białych i czarnych jajek wielkanocnych pięknie wyglądają złote zdobienia i wzory na jajkach. Złote pisanki dają smaczek luksusu - o ile pisanki mogą być luksusowe ;) ?


    

Kolorowe zdobienia na jajkach

Kolorowe, barwne jajka wielkanocne to najpiękniejsze pisanki. Pełna gama barw, malowane, farbowane barwnikami lub domowymi sposobami i wyklejane. Dodają uroku zawartości każdego wielkanocnego koszyczka i są ich obowiązkowym elementem. Zobaczcie te piękne i kolorowe inspiracje wielkanocne. 

   
 

Wyklejane pisanki.

Pisanki na których przyklejone są koronki i wstążeczki będą pięknym elementem dekoracyjnym i być może idealnym prezentem dla najbliższych z okazji Świąt Wielkanocnych. Trzeba pamiętać, że prezenty wykonane własnoręcznie cieszą najbardziej. 
 

Pisankowe działa sztuki

Jestem pod wrażeniem talentu i precyzji z jaką niektórzy wykonują zdobienia na jajka. Ja przy zdobieniu jajek wielkanocnych raczej staram się aby wzory były łatwe w wykonaniu i efektowne.


 

Jajka decoupage

Decoupage to piękna sztuka ręcznego zdobienia, w czasie wielkanocnym rozkwita pod postacią ozdób wielkanocnych. Przyznam się Wam, że sama przeżyłam już swoją przygodę ze zdobieniami przedmiotów właśnie decoupagem.   
 


  

Zabawne zdobienia jajek

Pisanki - Minionki? Czemu nie :) Zabawne minki na jajkach również genialnie wyglądają :) Na pisanki można doklejać gotowe oczy, lub ręcznie je namalować. Właśnie rozmawiamy z Olafkiem o zdobieniach na jajkach i wiecie jaki wzór będą miały nasze pisanki? Wóz strażacki :) - ciekawe czy podołamy :) Ale jak wiecie z mojego Fanpage - u nas jest zawsze kreatywnie i twórczo. 

 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter