Wybrane wpisy

Wpis

Cała prawda o 33. Kongresie i targach LNE w Krakowie - co tam się będzie dziać i dlaczego ja tam będę + niespodzianka

16-17 kwietnia w Expo Kraków odbędzie się 33. edycja Międzynarodowego Kongresu LNE. Jest to już kultowa impreza branży beauty. Jak możesz się domyśleć - mnie tam również nie może zabraknąć. Kongres i targi LNE to międzynarodowa branżowa impreza, doceniana przez profesjonalistów z całego świata. Ja przyznam sama, że z roku na rok coraz bardziej nie mogę się doczekać kolejnej edycji.
 
   

Co ja robię na kongresach i targach LNE?

Nie jeżdżę tam robić zakupy. Frajdę z kongresu LNE sprawia mi masa genialnych wykładów w których mogę uczestniczyć. I tak na poprzednim 32. kongresie LNE byłam zachwycona m.in panelem o stanach zapalnych i przesiedziałam kilka godzin słuchając z 100% skupieniem najlepszych specjalistów - nie spotkasz tam tylko kosmetologów ale i dermatologów, dietetyków, psychologów, masażystów i cały sztab profesji, które tak naprawdę tworzą strefę Beauty. Oprócz tego podczas targów LNE masz okazję pierwsza zobaczyć najnowsze premierowe pokazy, które niejednokrotnie wyznaczają trendy w strefie Beauty - kosmetyki, sprzęty, zabiegi - wszystko. 
 

Kongres i targi LNE to impreza dwudniowa. Po raz kolejny mam ochotę z niej jak najwięcej wynieść - nie zakupów a wiedzy. Jeśli zerkniecie na program kongresu możecie zobaczyć wszystkie poruszane tematy na spotkaniach. W sobotę jest masa ciekawych wykładów. Cała sesja poświęcona trychologii estetycznej - z tego co widzę, to jest 6 godzin czerpania wiedzy o włosach i skórze głowy od najlepszych specjalistów. I chyba tam spędzę całą sobotę. 
 

W niedzielę na pewno chciałabym być na wykładzie "Uwarunkowania struktur tkankowych i zasady stosowane w metodyce drenażu manualnego twarzy." oraz "Właściwości i szerokie zastosowanie peelingów medycznych Vedara Medical – tworzenie indywidualnych mieszanek dla różnych schorzeń skórnych do zastosowania przez cały rok." Nie ma co wymieniać, naprawdę wartościowych wykładów jest masa. Sesje odbywają się równolegle na kilku salach i niestety trzeba wybierać na co się idzie. Wiedzę można czerpać nie tylko z kongresu. Na targach i stoiskach firm jest masa specjalistów z którymi można spokojnie porozmawiać i zadać przeróżne pytania. 


Czy na targi i kongres LNE może wejść każdy?

Może wejść każdy, kto kupi bilet. Nie musisz być kosmetologiem czy kosmetyczkom. Bilety na kongres i targi LNE możesz kupić tutaj. Możesz też wygrać dwudniowy karnet na 33, kongres i targi LNE w Krakowie. Jak to zrobić? Wpadaj na Fanpage Basia Smoter Blog tam jeszcze dziś pojawi się informacja jak zdobyć jedno z trzech zaproszeń jakie mam specjalnie dla Was.
  

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter