Wybrane wpisy

Wpis

Na co iść do kina na walentynki? Najlepsze filmy na walentynki 2016. Walentynki w kinie

Najlepsze filmy na walentynki w kinie wcale nie muszą być romantyczne - aczkolwiek takich też nie może zabraknąć. Dziś na blogu właśnie o tym na co warto iść do kina na walentynki i na co ja bym poszła, gdybym szła - jeszcze nie wiem czy pójdę :). Ranka w kinie to jest zawsze dobry pomysł? Czy oklepany scenariusz? Moi państwo oto najlepsze filmy na Walentynki.  

  

Ojcowie i córki

Widziałam zwiastun tego filmu - po prostu mnie urzekł. Film zdecydowanie dla tych, którzy lubią sobie popłakać przed ekranem. Ja bym płakała..... poprawka, ryczałabym jak bóbr - tak mi się przynajmniej wydaje - zresztą sami zobaczcie zwiastun <klik>. W skrócie chodzi o to: jest matka, ojciec i mała córka. Matka ginie. Ojciec musi zając się dzieckiem, jednak ciężko zachorował i musi oddać córkę.... i cała reszta perypetii związanych z późniejszym życiem.


Pitbull. Nowe porządki

Jak dla mnie jest to film, który się spodoba tym, co oglądali m.in Odwróconych. Jest mafia, są zabójstwa, przestępstwa i dawka humoru. Tutaj macie zwiastun <klik> . Jak widzicie jest to całkiem inny film niż "Ojcowie i córki". Ale tworząc ten ranking filmów na walentynki, zależało mi na różnorodności. Jak wiadomo - ile ludzi tyle opinii :) 


Planeta Singli 

Pojawia się tu motyw m.in randkowania przez internet. Ja sama poznałam męża przez internet :) Mamy tutaj wykorzystywanie i facetów i kobiet. Śmiech, łzy, miłość - życie. Jest to film z naprawdę dobrą polską obsadą. Sami zobaczcie zwiastun <klik>.

Co Ty wiesz o swoim dziadku

Babcia na łożu śmierci powiedziała dziadkowi o tym, że chciałaby aby on używał sobie życia. No i się stało. Dzidziuś używa sobie jak może i wciąga w to wszystko wnuka - tuż przed ślubem. Jak to się skończy ? Zobaczcie zwiastun <klik> . Jest zabawnie.
  

Jak to robią single

Podobno najlepszy film na walentynki. Faktycznie, niezła komedia. Ale czy to będzie tradycyjna komedia typu - rozpustne życie do momentu poznania miłości? Myślę, że to będzie troszkę więcej. Sami zobaczcie <klik>

Zjawa

Ten film dobrze byłoby znać choćby ze względu na fakt 12 nominacji do Oskara i kilku dziesięciu innych nominacji oraz liczne nagrody. Ale czy sprawi, że walentynki będą wyjątkowe? Sami to oceńcie  <klik>


Misiek w Nowym Jorku

Jeśli jedyne wyjście do kina na walentynki to wyjście jakie możecie przeżyć razem z dzieckiem lub po prostu lubicie bajki. Przyjrzyjcie się ten nowej animowanej pozycji. <klik>A ja jestem ciekawa czy Wy wybieracie się do kina na walentynki? Jeśli tak to czy już wiecie na co? Jeśli spędzacie walentynki w domu, nie ważne czy same czy nie i wzdychacie do mężczyzn na ekranie lub po prostu lubicie filmy akcji przyglądnijcie się wpisowi z najlepszymi filmami z Jasonem Stathmanem. Może się powtarzam ale uwielbiam filmy z tym aktorem. I jeśli nie wiecie co oglądać w domu w walentynki, polecam każdy z filmów z tej listy
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter