Wybrane wpisy

Wpis

Najpiękniejsze zimowe paznokcie - trendy zimowe 2015/2016

Od wczoraj szukam inspiracji na swoje nowe paznokcie, zobaczyłam ich przez dwa dni chyba z milion. Te które mi się najbardziej spodobały możecie zobaczyć właśnie w zestawieniu trendów zimowych 2015/2016 . Zdjęcia pochodzą z aplikacji Instagram. Tam też jestem - obserwujcie (@basiasmoter):)

  


Zima to niewątpliwie okres w którym panuję sezon na świąteczne wzorki, reniferki, śnieżynki i sweterki. Dowolność zdobień przeróżna od tych bardzo na bogato po bardziej skromne. Nie ważne, czy długie czy krótkie paznokcie - ważne aby były równo upiłowane.

 A może by tak do paznokci zimowych podejść z duszą dziecka ? 

      


Najpiękniejsze zimowe paznokcie nie muszą być jakoś szczególnie ozdobione. Wystarczy, że są starannie pomalowane. Można je również ozdobić Topem z drobinkami lub zmatowić :) i też jest pięknie prawda? 
  
Moimi faworytami okazały się również zdobienia z doklejanymi kryształkami i tą piękną śnieżynką :) Jestem ciekawa, które paznokcie podobają się Wam najbardziej?

4 komentarze:

 1. Na codzień zdecydowanie wybieram gładkie, w jednym kolorze, ewentualnie z jakimiś drobinkami lub mat;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te sweterkowe podobają mi się najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale urocze propozycje, ja jestem wielkim leniem jesli chodzi o te wszystkie wzorki itd :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne propozycje, ale większość z nich jest niezwykle pracochłonna. Ja uwielbiam paznokcie i robić i mieć ładnie zrobione. Zimą najbardziej podobają mi się sweterkowe na jasnych kolorach! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter