Wybrane wpisy

Wpis

SUPER KONKURS - do wygrania 3 świąteczne zestawy kosmetyków Golden Rose.

Hohoho sezon świąteczny trwa. Na moim Facebooku już pojawił się konkurs w którym do wygrania są dla Was 3 zestawy wybranych kosmetyków m.in (MAC, SKIN79, PAT&RUB). Przyszła pora na blogowy konkurs w którym do wygrania specjalnie dla Was są trzy świąteczne zestawy kosmetyków GOLDEN ROSE.


   

Każdy z Was kto obserwuje bloga ma szansę zgarnąć wybrany przez siebie zestaw kosmetyków Golden Rose. 

Zestaw nr 1 Płyn dwufazowy + Infinity Lash Mascara
Zestaw nr 2 Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokc
Zestaw nr 2 Professional Palette + Style Liner Metallic + kosmetyczka

Co zrobić aby wygrać wybrany przez siebie zestaw? Wystarczy, że zaobserwujesz publicznie mój blog :) Jak to zrobić? Kliknij w niebieski guziczek tak jak na obrazku poniżej, zaloguj się na swoje konto google i zaobserwuj publicznie blog :) Proste, prawda?


  

Na maila konkursubasi@gmail.com wyślij numer wybranego przez siebie zestawu z uzasadnieniem dlaczego chcesz wygrać akurat ten zestaw. Jeśli prowadzisz bloga i wstawisz u siebie baner konkursowy z linkiem odsyłającym do tego wpisu koniecznie mi o tym napisz i zostaw link do siebie :) Na pewno Cię odwiedzę :)  Na Wasze zgłoszenia czekam do 10 grudnia. Wyniki opublikuje w tym wpisie 15 grudnia a do 20 grudnia 2015 będę czekała na Wasze adresy pod mailem basiasmoterblog@gmail.com:) 


   

Jeśli podobają się Wam te zestawy a jestem pewna, że tak jest :) Możecie je kupić w punktach sprzedaży Golden Rose w dniach 23.11-31.12.2015. W skład zestawów wchodzą:
- Płyn dwufazowy + Infinity Lash Mascara (cały zestaw 20% taniej)
- Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokci gratis
- Professional Palette + Style Liner Metallic + kosmetyczka gratis

A ja sama kosmetyki Golden Rose Wam szczerze polecam i zapraszam do zabawy. Co tu dużo mówić - paczuszki już na Was czekają :)

Oto zwyciężczynie konkursu. Gratuluje!
Natalia - juicy raspberry, Justyna (BeautyGuardian), Karolina Dydło. GRATULUJE !
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter