Wybrane wpisy

Wpis

Piersi po karmieniu, piersi z rozstępami po ciąży. Jak się pozbyć roztępów i ujędrnić piersi?

W życiu większości kobiet przychodzi moment gdy pojawia się ciąża. Kobiety decydują się karmić piersią, piersi rosną i pojawia się problem. Rozstępy a po ciąży mało jędrna skóra. Oczywiście, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ale dziś o tym co może pomóc zredukować rozstępy i ujędrnić skórę na piersiach oraz brzuchu po ciąży.Kiedy w ciąży przybiera się na wadze, bardzo często skóra nie wytrzymuje i trach - pęka - pojawiają się pierwsze rozstępy. Co zrobić aby nie mieć rozstępów w ciąży? Dokładnie to samo co podczas ich redukcji gdy się już pojawią. Dostarczyć skórze czegoś wyjątkowego - nanotropocollagenu. 


Pozwólcie, że tutaj pojawi się sporo cytatów ze strony producenta kolagenu  NTC ale to najłatwiejsza droga do tego abyście zrozumiały co to jest nanotropocollagen i dlaczego pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry i łagodzić rozstępy.

"Jednym z naturalnych  procesów fizjologicznych w okresie ciąży jest intensywny przyrost masy ciała. Przyrost ten odbywa się w różnych partiach ciała, gdzie skóra zmuszona jest do intensywnego powiększenia swoich rozmiarów w krótkim czasie. 

Niewłaściwie przygotowana skóra - zawierająca niewystarczającą ilość kolagenu - traci swoją jędrność, sprężystość i elastyczność – może ulec nadwyrężeniu i pęka.

Konsekwencją niewystarczającej ilości kolagenu w skórze kobiety w okresie prenatalnym mogą być rozstępy, cellulit, pękanie krocza, a także pojawiające się blizny po cesarskim cięciu czy nacięciu krocza.

Zapobieganie i redukowanie zmian skórnych polega na uzupełnieniu braków tropokolagenu (wbudowującego się we włókna kolagenowe) poprzez jego wmasowywanie na powierzchnię skóry. Dzięki temu wnika on do skóry właściwej i tworzy włókna odpowiedzialne za elastyczność, sprężystość oraz jędrność. 

Właściwości fizykochemiczne tropokolagenu odpowiadają za naprawę i regenerację ran, remodelowanie blizny i wzrost wytrzymałości mechanicznej blizny. Efektem terapii tropokolagenem jest przyspieszenie procesu naprawy tkanki skórnej. 

Kolagen NTC jest w 100% naturalny - bezpieczny zarówno dla mamy jak i dziecka podczas całej ciąży oraz w okresie karmienia. 

Wynika to z faktu, że składniki Kolagenu NTC występują naturalnie w organizmie człowieka. Dodatkowo nasz produkt zawiera czysty, naturalny materiał biologiczny bez żadnych dodatkowych barwników, parabenów czy konserwantów dzięki czemu nie posiada właściwości drażniących ani alergizujących. "


    
Miałam tego pecha, że o kolagenie NTC dowiedziałam się sporo po ciąży. W ciąży przytyłam dużo. 20kg więcej musiało zostawić swój ślad na moim ciele. Mimo różnych i często nietanich smarowideł stałam się tygryskiem :) Teraz jak to piszę to się uśmiecham, ale wtedy nie było mi do śmiechu. NTC ujędrnił moją rozciągniętą od ciąży skórę. Pomógł w znacznym stopniu zmniejszyć rozstępy, które teraz są bardzo mało widoczne i naprawdę trzeba o nich wiedzieć, żeby je dostrzec. 

Jak stosować NanoTropoCollagen NTC  i ile kosztuje NTC możecie się dowiedzieć bezpośrednio ze strony producenta. Osobiście polecam NTC wszystkim kobietą w ciąży, które chcą uniknąć pękania skóry i ją wzmocnić. Ja już teraz wiem, że gdy przyjdzie czas kolejnej ciąży to w mojej profilaktyce rozstępowej numerem 1 będzie NanoTropoCollagen NTC. Jest to również idealny preparat do zmniejszenia rozstępów i ujędrnienia skóry.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter