Wybrane wpisy

Wpis

Zobacz skutki opalania się na maśle, oliwie, oleju i oliwce dla dzieci

Wakacje to czas kiedy coraz więcej odsłaniamy. Chcemy aby nasze ciało prezentowało się pięknie i było opalone na śliczny brązowy kolor. Dziś porozmawiamy sobie o rezultatach opalania się na maśle, oleju, oliwie czy oliwce dla dzieci. Więc jeśli jesteś ciekawa jak przyśpieszyć swoje opalanie i co zrobić aby szybko wyglądać jak grzanka - zapraszam dalej.

   
Wiele kobiet latem przed wyjściem na słońce wsmarowuje w swoje ciało olej jadalny, margarynę, oliwę, oliwkę dla dzieci a nawet naftę. Czego się w końcu nie robi w imię piękna, prawda? 

Jakie są skutki opalania się z oliwką dla dzieci, oliwą lub olejem słonecznikowym czy rzepakowym?


1. Jesteś spalona jak kotlet drobiowy, mielony a może nawet boczuś - w końcu łączy Was spalanie ciała na tłuszczu.

2. Łączy Cię z kotletem też to, że jesteś nierównomiernie przypieczona a na twoim ciele pojawią się brązowe tudzież czarne plamki, nierzadko one nieschodzącą a w ich usunięciu pomaga jedynie laser.

3. Kojarzysz ten odgłos gdy na rozgrzaną patelnie wrzucasz mięso? Jeśli opalasz się bez filtra a dodatkowo na oleju to właśnie tak samo skwierczą i niszczą się komórki Twojej skóry.

3. Jest to idealna droga do poparzeń słonecznych, bąbli i łuszczącej się skóry.

4. Doskonale przyciągasz do siebie promieniowanie UVA (odpowiedzialne za przedwczesne starzenie skóry) oraz promieniowanie UVB (powodującymi oparzenia, a nawet nawet raka skóry)

5. Idealnie przyśpieszysz proces spalania skóry i jej starzenia się.

6. Nie ma nic lepszego niż przy okazji opalania utłuścić wszystko dookoła, już nie wspomnę o przyklejającym się do tłustego ciała piasku, trawie czy owadach.

7.  Smarując się masłem do opalania zawsze możesz dodatkowo zaspokoić małego głoda.

Pamiętaj - masło jest na kanapkę. Oliwa do sałatki. Na oleju możesz usmażyć naleśniki. Oliwkę zostaw dzieciom, a Ty jako człowiek w pełni myślący i wiedzący do czego służy głowa - do opalania używaj kosmetyków do tego przystosowanych. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter