Wybrane wpisy

Wpis

Diabelski Erotyk. Piekło Gabriela - Sylvain Reynard. Książka z erotyką w tle. Dla kogo? Opinie, recenzja.

Są książki, które już samym tytułem przykuwają uwagę i budzą ciekawość. Książki Reynard Sylvain z pewnością do tych należą. Tym bardziej, że nikt nie wie kto się kryje za pseudonimem autora. Nie wiadomo nawet czy jest  kobietą czy mężczyzną, nie przeszkodziło to jednak aby książka znalazła się na liście bestsellerów  "New York Timesa". A książka okrzyknięta diabelskim erotykiem dodatkowa budzi ciekawość


 


 
Książkę tą pożyczyłam od siostry i pewnie gdyby nie Monia to bym nie miała o niej zielonego pojęcia i czuje, że straciłabym bardzo dobrą pozycję z listy czytelniczej. I chodź podeszłam do niej z dystansem bo np. " 50 twarzy Greya" nie czytałam i jakoś nie czuje potrzeby czytać. To ta książka zaciekawiła mnie romansem. Romansem inteligentnego profesora ze swoją niewinną studentką. Niby banalne zestawienie kochanków ale jakie ciekawe.   

Piekło Gabriela - Sylvain Reynard


Książka jest naprawdę cudowna. Po samym tytule można byłoby spodziewać się, że na każdej stronie będzie seks i zdjęcia. Nie, Reynard stawia na pokazanie osobowości bohaterów przez ich podejście do seksu. Stawia na emocje bohaterów a nie ich cielesność. Okropnie zaskakująca książka. Zaczynając ją czytać w życiu bym nie podejrzewała, że akcja będzie się rozwijała w takich różnych wątkach. Podczas czytania niejednokrotnie się śmiałam, ale byłam też przerażona. Ale chyba taka musi być książka aby ją zapamiętać. 

Znajdziemy w niej tajemnice, rozczarowania, cierpienia ale i przyjaźń, miłość i wdzięczność, Jest to zdecydowanie najlepszy romans jaki czytałam. Mimo licznych wątków napisany bardzo spójnie. Myślę, że pewnie nie jedna z nas chciałaby przeżyć to wielkie uczucie, chciałaby być adorowana i budzić takie zainteresowanie wśród mężczyzn i...  nie tylko. Ale warto tą książkę podrzucić też facetom by zobaczyli z jaką troską powinno się traktować kobiety.  

Diabelski Erotyk


Seks to nie jest tylko ciało ale i kupa emocji. Tak samo jak związek z drugą osobą to nie tylko seks ale przede wszystkim emocje i poznawanie się z dnia na dzień. Nie chce Wam tu opowiadać tej książki, bo chce aby Was tak bardzo wciągnęła jak mnie. Książka ta z pewnością warta jest wydania na nią pieniędzy i poświęcania jej czasu. Mi się osobiście się bardzo podoba :)12 komentarzy:

 1. Justine Urodowe Popołudnie16 czerwca 2015 21:43

  Ciekawe, aż poszukam jej jutro w Matrasie

  OdpowiedzUsuń
 2. A czytałam. Podoba mi się, wciągająca. Aczkolwiek miałam nadzieję, że Gabriel będzie trochę bardziej mroczny. Erotykiem bym jej nie nazwała, ale romansem ( i to dobrym romansem) jak najbardziej ;) też polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. książka wydaje się fajna, uwielbiam gdy nigdy nie wiadomo o kogo chodzi, tajemnice, zagadki itp. zapraszam do mnie http://kamilkopec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie książki. Jeśli znajdę ją gdzieś stacjonarnie w dobrej cenie, to może kupię, żeby mieć co robić przez kilka wieczorów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czytałam i pisałam Ci o tym :) Pierwsza część jest cudowna, w pełni się zgadzam. Drugiej jednak wiele brakuje, "męczyłam się" z nią. Dlatego też nie sięgnęłam po trzecią ;) Żałuję, że nie zostałam tylko na tej pierwszej, druga zepsuła mi cały odbiór ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po opisie wnioskuję, że czytałam tę książkę, ale ja mam niestety tak, że za cholerę nie pamiętam tytułów:) Co przeczytane, to tylko moja Pani bibliotekarka wie najlepiej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam tą książkę bardzo dawno temu. Jednak szybko o niej zapomniałam. Dla mnie jest ot taką powiastką, którą można przeczytać dla zabicia czasu, ale jest dość kiepska i momentami kiczowata, a na pewno już nic nie wnosi do życia czytelnika.

  OdpowiedzUsuń
 8. Koniecznie muszę sięgnąć po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Explosive Mixture26 czerwca 2015 21:01

  Nie słyszałam o niej, ale zgram sobie na czytnik i przy wolnej chwili po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kasia Makarska11 lipca 2015 16:09

  Nie czytałam ale wszystko przede mną. :D
  Pozdrawiam Cię serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter