Wybrane wpisy

Wpis

Top Model wystawia ludzi na pośmiewisko. Beatka z TOP model. Opinie o TOP model/

Zacznijmy od tego, że nie toleruje wyśmiewania się z innych. Nikt nie jest idealny i każdy powinien nad sobą pracować. Top Model na swoim profilu na Instagramie wystawiło zdjęcie Beatki, która brała udział kiedyś w castingu. Moim zdaniem wystawiając ją na pośmiewisko. Po moim szczerym i nie ubliżającym nikomu komentarzu zostałam przez nich zablokowana. Szkoda, bo oglądałam ich od pierwszej edycji... ale cóż, tylko krowa nie zmienia zdania. Postrzeganie tego programu w moich oczach uległo całkowicie zmianie. Domyślam się, że zostałam przez Top model zablokowana abym dalej nie wyrażała swojej opinii...  Nie toleruje również kneblowania innym ust, dlatego Wam o tym piszę. Cała sytuacja prezentuje się tak. Bardzo słabo... Obecnie zdjęcia na instagramie już nie ma. Czy Was również razi szydzenie z innych w sieci?


36 komentarzy:

 1. Dla mnie Top Model zawsze było dennym programem który nic nie wnosi do spoleczenstwa -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o Top Model to się zgadzam, natomiast sama Beata będąc w YCD mówiła o tym, że robi to po to by "rozpowrzechnić swoją osobę", a ma to swoje plusy i minusy..

  OdpowiedzUsuń
 3. rozpowszechnić * haha.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że masz świętą racje Basiu, nie powinni pokazywać Beatki :/ W ogóle uważam, że Top Model to ogromne nieporozumienie :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też, oglądałam ten program kilka razy i to wystarczyło by obaczyć że żerują na innych by program mógł istnieć

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie oglądam takich beznadziejnych programów. Szkoda na nie czasu....

  OdpowiedzUsuń
 7. żenujące... :/ takie postępowanie aż woła o pomstę do nieba!

  OdpowiedzUsuń
 8. coś cicho ostatnio o Top Model więc musieli coś zrobić żeby ruszyć komentarze, swoją drogą w takich programach wszystko jest ustawione więc nie przejmowałabym się tym za bardzo;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cóż...widzę, że niektórzy mają problem z tym, że ktoś może mieć krytyczne zdanie na ich temat:/...

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo im ubyło mojej sympatii w tym momencie. Zauważmy jednak, że to nie program Top Model naśmiewa się, a osoba zajmująca się prowadzeniem ich Insta ;) W każdym razie żenujące zachowanie. Dziwię się, że nikt nie zgłosił tego zdjęcia, bo przecież po to jest ta funkcja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Często jest tak, że szczere opinie są nagminnie usuwane ;// chora sytuacja...

  OdpowiedzUsuń
 12. To bardzo nieprofesjonalne zachowanie z ich strony... brak slow

  OdpowiedzUsuń
 13. ja tego programu ogólnie nie lubię....

  OdpowiedzUsuń
 14. Żałosne jest zachowanie top model. Tak samo zrobili z jedną dziewczyną z Youtube, zaproponowali jej udział w tm, pisząc, że w tej edycji będą brać do programu nie tylko szczupłe osoby. Dziewczyna poszła, a materiał został tak okrojony, że zrobiła z siebie tylko idiotkę eh.

  teenageladym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten program pierunsko uwlacza kobietom, w zyciu bym sie nie ponizyla, aby tam isc i "zaistniec" ehh... :/

  OdpowiedzUsuń
 16. Karolina Jamińska16 maja 2015 20:34

  Już usunęli zdjęcie, bo napisałaś prawdę i pewnie poczuli się zagrożeni, a może zrozumieli swój błąd... żałosne zachowanie top model. Tylko poniżają uczestników. Dobrze, że napisałaś komentarz i zrobiłaś screen. Jest dowód na ich głupotę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Faktycznie żałosne z ich strony :-(

  OdpowiedzUsuń
 18. Agata Pawlak16 maja 2015 21:37

  jestem tego samego zdania, co Ty, Basiu... żałosne postępowanie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dokładnie, tam nie ma nic inspirującego :/ Wnuczka mojej siostry została modelką i robi karierę i bez tego głupiego programu :) Po prostu znalezli ją na instagramie :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Nieźle, że zostałaś zablokowana za taki komentarz! Pamiętam Beatkę :) szalona była z niej dziewczyna, ale także uważam, że to nie powód, aby wystawiać ją na pośmiewisko.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie oglądam takich programów, które sprowadzają rolę ludzi a w przeważąjącej większości kobiet do roli przedmiotu. Wg mnie Top Model to ogłupiający program robiący ludziom z mózgu sieczkę i wmawiającym, że w świecie nie liczy się nic oprócz chudego tyłka.

  OdpowiedzUsuń
 22. Długie Włosy17 maja 2015 10:48

  Coraz większe chamstwo wśród ludzi i znieczulica :/

  OdpowiedzUsuń
 23. Cieszę się, że nie bałaś się napisać co myślisz. Zgadzam się z Tobą :)

  Zapraszam
  do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Te programy, moim zdaniem, są tylko po to, aby wypromować jeszcze bardziej jury.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgadzam się w 100% i również nie cierpię takiego poniżania ludzi. Zwłaszcza w internecie w którym jak wiadomo takie coś pozostanie już na zawsze.. Ale jeszcze bardziej denerwują mnie te ich okropne uwagi na kastingach, niby kandydatki się śmieją ale takie publiczne wyśmiewanie z jakiś wad musi boleć..
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie oglądam więc nie wiem kto to ta "Beatka", ale idąc dobrowolnie do takiego programu trzeba się liczyć, że będą się z Ciebie nabijać i krytykować, dlaczego? Bo to się najlepiej ogląda, smutne, ale prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeszcze zarzucili Ci, że nie chcesz oglądać Beatki w social mediach.... Ja Top Model oglądałam sporadycznie i nawet nie wiem kto to jest, ale nie powinno się tak traktować człowieka... Wydaje mi się, że zrobili to tylko po to, żeby zwiększyć swoją popularność.

  OdpowiedzUsuń
 28. Kinga Bylina20 maja 2015 08:45

  Jestem w szoku i brak mi słów :(

  OdpowiedzUsuń
 29. Explosive Mixture20 maja 2015 17:34

  W ogóle takie programy jak Top Model robią z ludzi idiotów - pełna reżyserka i stawianie uczestników w niekomfortowych sytuacjach... :/

  OdpowiedzUsuń
 30. Oglądałam kiedyś ten program, ale według mnie jest żenujący. Oglądałam go tylko dlatego, że lubię patrzeć na piękne kobiety. Szkoda tylko, że w programie mało było tych ładnych :)

  OdpowiedzUsuń
 31. To okropne , jak oni się zachowują ;/

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie oglądam od dawna pierwsza edycja nawet nawet a później to już istna tragedia była :///

  OdpowiedzUsuń
 33. Niestety większość programów t ogłupia ludzi i ich naiwniactwem i czesto chorobą psych. próbuje zyskac oglądalnośc , chyba nie musze wspominac o Idolu czy Mam talent - żenada goni żenadę ale nie wśród uczestników a producentów gdyż ich kręgosłup moralny zwinąłsię niczymżelka w mikrofali...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz :)

Instagram

Napis: Jestem na Instagramie
@Basiasmoter